Parim õpe on praktika. Seepärast korraldame oma õpilastele aastas ühe keelereisi, kus giidiülesannetes õpetaja tutvustab õpitavat keelt rääkiva maa vaatamisväärsusi.

Reisi aja ja pikkuse valime ning marsruudi koostame vastavalt osalejate soovidele.

Neid reise võib nimetada ka ellujäämiskursuseks, sest jäetakse aega ka täiesti omapead olla. Kui kõik saavad söönuks ja leiavad õhtul hotelli üles, on praktika sooritatud ja reis (ühe) eesmärgi täitnud.

Oleme teinud mitu reisi Londonisse ja nädalase põneva keelelaagri Inglismaa edelanurgas Cornwallis.

Meie reisiseltsilised on ühe kunagise reisi (september 2011) kohta arvanud nii:

Mõned Tunnistused Keelereisidelt:


Karin (London):

Mulle meeldis meie reis väga, jäin kõigega rahule. Puhkus võiks ju alati pikem olla, aga viis päeva oli paras.

Reis oli planeeritud linna ajaloo ja huviväärtustega tutvumiseks ja hotelli osatähtsust ei maksaks üle tähtsustada. Hommikusöök oli hinna sees, voodid ei lagunenud laiali, pesta sai, föön oli olemas, ka kohvi! sai keeta, kes soovis. Hotelli asukoht kesklinna piirkonnas, metroopeatus mõne sammu kaugusel, veinipood ümber nurga, turg, Kensington Gardens ja Hyde Park jalutuskäigu kaugusel – mis sa hing veel oskad tahta!?

Kõige sügavamat muljet avaldas Tower ja kuninglik suguvõsa; Buckinghami palee, kus saavad kokku vana ja uus ehk siis kõik möödunu koos vastabiellunud prints Williami ja Kate toaga jne. Kogu London oma vasakpoolse liikluse, punaste busside, vanaaegsete taksode ja telefoniputkadega tekitas tunde, nagu oleksime läinud ajas tagasi või sattunud vana aega kujutavasse filmi massistseenis osalejateks.

Ma läheksin iga kell Londonisse tagasi, sest seda, mida seal teha ja vaadata, seal jätkub. Billy Elliott oli väga-väga hea etendus, seda soovitan kindlasti kõigil vaatama minna. Kuna etendus on tantsuline muusikal, siis ei ole vaja karta, et keelest aru ei saa.


Kaie (London):

Seltskond oli super,kõik sujus ja hotell oli hubane ja mõnus,teenindus viisakas. Ilmadega vedas ka, ju oli ka selles osas kokkulepitud. 😉

Külastatud kohad olid kõik huvitavad. Metroo süsteemi sain ka selgemaks ja Aet ütles : Alati on kasu kui lugeda oskad! Muidu ma suurlinnu eriti ei armasta,aga London mulle väga meeldis, kahju oli ära tulla. Suurimad tänud.


Pille (London):

Kõige suurema elamuse pakkus esimese õhtu jalutamine linnas. See Londoni liiklus ja lollile turistile kõikide asjade selgeks tegemine, Big Ben, parlamendi hoone, Thames jõgi jne. Reisikaaslaseks olen nõus ka edaspidi olema.